Xmat matbaa olarak öncelikle belirtmeliyiz ki, biz koli kutu ambalaj ve bu üretimlerin üstüne baskılar yapan bir matbaayız. Kitap broşür gazete vs basan bir yer değiliz. Branşlaşmanın her gün daha da derinleştiği ticaret dünyasında bizler koli kutu ambalaj üretimi ve baskısı üzerine uzmanlaşmış şirketlerden biriyiz.

Tek makine ve tek kişiyle başlayan iş hayatımız, sadece 20 yılda 40 kişinin çalıştığı, 20 farklı üretim parkuruna dönüşen, mülkiyeti bize ait olan işletmemizle devam etmekte. Kutu koli ambalaj ihtiyaçlarını karşılarken özel isteklere ve müşterilerimizin belki de gereksiz gördüğü ancak gerek yasal mecburiyetler için gerekse ticari farkındalıkları yaratabilmek için elzem olan etiket, logo, taşıma saklama özelliklerini belirten standart semboller ve ya albeni yaratımı için önemli olan renklilik canlılık sadelik gibi imajları yaratacak olan baskıları üretimimize dahil ettik. Ayrıca müşterimizin hangi ürünü için hangi kalitede malzeme kullanması gerektiği konusunda detaylı bilgilendirmeler yaparak bir tür danışmanlık hizmeti de vermekteyiz. Böylece müşterilerimizin hem malzemelerinde ki amortizman giderlerini minimuma indirirken hem de kendi müşterilerinin memnuniyetini artırarak ticari hayatlarında farkındalık yaratmalarına destek oluyoruz.

Biz 20 yılı geçkin iş hayatımızda edindiğimiz tecrübelerimizi müşterilerimizle paylaşmaktan memnun olan bir şirketiz. Üretim kararı, yükleme, nakliye, indirme , saklama basamaklarında yaşadığımız her tür olumlu olumsuz gelişmeyi kaydederek, olumsuzluklar için önceden bilgilendirme yaparken, olumlu süreçlerin geliştirilmesi için de çalışmaktayız. Müşterilerimizin iş hayatlarında ki gelişmenin bizimde iş hacmimizi artıracağının farkındayız.

Tek biz büyüyelim mantığı kaybetme mantığıdır, hep beraber büyüyemiyorsak asla yeterince büyüyemiyeceğimizin farkındayız.


  • Doğru Kalite.
  • Doğru Malzeme.
  • Zamanında Teslimat.
  • Seri Üretim.

Servisler
 

Biz Nasıl Çalışıyoruz?

Ürününze en uygun malzeme seçimi ve baskı teknikleri ile size hizmet veriyoruz.

ekip


arkadaşlarımızla


tanışın


Ümmü Demirel

Grafik - Satış Yöneticisi


Ramazan Koşar

Üretim


Önder Aras

Mali İşler


Yusuf Işıkaltun

Grafik Sorumlusu


Şamil Kuncan

Planlama


Yusuf Çetinkaya

Arge


Cemile Aydın

Muhasebe


Nazife Yıldırım

Çay Çorbae-mail


bültenimize


üye olun!